![img](/Uploads/b75e2873-1b37-40e3-86e4-10ac93789d9f.jpg)
Aşevimizde bugünkü yemeğimizi, Ahmet Oğuz hayrına dağıttık.
Benzer Faaliyetler
![img](/Uploads/a3d490cc-daec-49eb-9450-f28622b9f2ee.jpg)
Derneğimizden yardım talebinde bulunan teyzemizin, ihtiyacı olan televizyon ünitesini temin ettik.
Derneğimizden yardım talebinde bulunan teyzemizin, ihtiyacı olan televizyon ünitesini temin ettik. Türk Yurdu’nda kimse kendini kimsesiz hissetmesin diye, Biz Varız...
![img](/Uploads/4021c680-8b2c-4d9d-bed7-1d9c5aa8d76e.jpeg)
Hatay Belen’de çıkan yangına havadan ve karadan müdahale sürüyor. Acil müdahale ekiplerimiz yangın alanında mücadele ediyor.
Hatay Belen’de çıkan yangına havadan ve karadan müdahale sürüyor. Acil müdahale ekiplerimiz yangın alanında mücadele ediyor. Yangın alanında çalışan bütün ekiplerimize lojistik destek veriyoruz. Soğuk su, soğuk limonata ve sandviç dağıtımına başladık. Ciğerlerimiz yanıyor!
![img](/Uploads/ea03d581-6462-41cc-b88b-ed28b63740b6.jpeg)
Ramazan Kardeşine Kavuşmak'tır. Ramazan Paylaşmaktır.
Ramazan Kardeşine Kavuşmak'tır. Ramazan Paylaşmaktır Ramazan sofralarının bereketi, yoksulları, kimsesiz sofraları ve ihtiyaç sahiplerini gözetmekle olur! Hayırsever bağışçılarımızın destekleriyle hazırlamış olduğumuz Ramazan kolilerini, tespit ettiğimiz ailelerimize ulaştırmaya devam ediyoruz. Bir kardeş selâmıyla destek olan herkese teşekkür ederiz. İnsanımıza kavuşmak için, Biz Varız...