![img](/Uploads/d43d9ec6-eace-4662-ad94-64e31bc705e7.jpg)
Aşevimizde bugünkü yemeğimizi, Gürkan Kaylan hayrına dağıttık.
Benzer Faaliyetler
![img](/Uploads/01445de6-d8c8-4655-ab6d-f06953d41914.jpeg)
İnisiyatif Merkezi Derneği olarak, "Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur" şiarı doğrultusunda, genç gönüllü arkadaşlarımızla spor aktivitesi gerçekleştirdik ve masa tenisi oynadık.
İnisiyatif Merkezi Derneği olarak, "Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur" şiarı doğrultusunda, genç gönüllü arkadaşlarımızla spor aktivitesi gerçekleştirdik ve masa tenisi oynadık.
![img](/Uploads/b2e9ef99-8dd8-4eb6-9600-4ef3cf397749.jpeg)
Bugün Yenimahalle'den bize ulaşan ailemizin ihtiyaçlarını karşıladık. Eşi vefat etmiş, engelli oğluyla ve 67 yaşındaki engelli ablasıyla yaşayan ailemize ihtiyaç duydukları; ramazan kolisi, hasta bezi ve hijyen malzemelerini teslim ettik.
Bugün Yenimahalle'den bize ulaşan ailemizin ihtiyaçlarını karşıladık. Eşi vefat etmiş, engelli oğluyla ve 67 yaşındaki engelli ablasıyla yaşayan ailemize ihtiyaç duydukları; ramazan kolisi, hasta bezi ve hijyen malzemelerini teslim ettik. Türk Yurdu'nda kimse kendini kimsesiz hissetmesin diye, Biz Varız...
![img](/Uploads/9281b0c9-6fa4-4398-8911-28cce5030362.jpeg)
Bayram sabahı arkadaşlarımız, Eyüp Sultan'da ve İstanbul İl Temsilciliğimizin yakınlarında, dışarıda yaşayan-evsiz vatandaşlarımıza kahvaltılık dağıttılar.
Bayram sabahı arkadaşlarımız, Eyüp Sultan'da ve İstanbul İl Temsilciliğimizin yakınlarında, dışarıda yaşayan-evsiz vatandaşlarımıza kahvaltılık dağıttılar.