İnisiyatif Merkezi Derneği
Banka Hesap Numaraları
Vakıf Bank
TL :
USD :
EURO :
İnisiyatif Merkezi Derneği Vakıf Bank TL : USD : EURO :
}
img
07 Oct 2022

Aşevimizde bugünkü yemeğimizi, #MevlidKandili münasebetiyle Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v.)'in hayrına dağıttık.

Aşevimizde bugünkü yemeğimizi, #MevlidKandili münasebetiyle Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v.)'in hayrına dağıttık. Katkıda bulunanlara teşekkür ederiz. Yiyenlere afiyet olsun.
Yoksul sofralara ve insanımıza kavuşmak için, her gün Aş'k ile #BizVarız...

Fotoğraflar

Benzer Faaliyetler

img
İnisiyatif Merkezi Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği 2. Olağan Genel Kurulumuzu gerçekleştirdik.

Örnek, güvenilir ve hesap verebilir bir STK olmak gayesiyle çıktığımız bu yolda; İnisiyatif Merkezi Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği 2. Olağan Genel Kurulumuzu gerçekleştirdik. Vatana, millete, cümle mazlum ve mağdurlara hayırlı, uğurlu olsun. Bu topraklarda, karşılıksız, menfaatsiz ve çıkarsız kardeşlik kazansın diye koşuyor, mücadele ediyoruz. Bu iyilik ve hayır yolculuğunda zerre emeği geçen herkes var olsun. Türk Yurdu'nda, merhamet ve iyilik mayası hiç kaybolmasın, kimse kendini kimsesiz hissetmesin ve ihtiyaç sahibi insanımıza kavuşulsun diye, Biz Varız...

18 May 2024
img
Hatay'daki aşevimizde, depremzede vatandaşlarımızın yaşadığı çadırkent ve konteyner kentlerde, insanımıza kavuşmaya devam ediyoruz.

Hatay'daki aşevimizde, depremzede vatandaşlarımızın yaşadığı çadırkent ve konteyner kentlerde, insanımıza kavuşmaya devam ediyoruz.

18 Jul 2023
img
İstanbul Temsilciliğimizde, eğitim programları kapsamında, Nigar Ayyıldız tarafından “Etkili konuşma ve hitabet" eğitimi verildi.

İstanbul Temsilciliğimizde, eğitim programları kapsamında, Nigar Ayyıldız tarafından “Etkili konuşma ve hitabet" eğitimi verildi. Gayet verimli geçen programımıza katılan arkadaşlarımıza ve kıymetli hocamıza teşekkür ediyoruz. Türk Tefekkür Tarihi'ne ve Türk Milleti'nin bütün meselelerine mütevazı katkılar sunabilmek için, Biz Varız...

10 Feb 2024