![img](/Uploads/a2fdd7de-55cb-4fb4-be38-248048d0d5a2.jpg)
Bir hayırsever bağışçımızın bağışladığı 12 adet seyyar tuvaleti dün bölgeye sevk ettik.
Bölgedeki en büyük ihtiyaçlardan biri tuvalet ihtiyacıydı.
Biz de bir hayırsever bağışçımızın bağışladığı 12 adet seyyar tuvaleti dün bölgeye sevk ettik
Seyyar tuvaletleri depomuza indirdik. Yetkili kurumların göstereceği yere kurulumlarını sağlayacağız.
İnsanımızın bütün ihtiyaçlarına kavuşabilmek için, #BizVarız...
Benzer Faaliyetler
![img](/Uploads/b02c32dd-11d9-43c8-8a0d-0d0b5066b2b5.jpg)
Eyüp Sultan'da, Beyoğlu'nda ve İstanbul İl Temsilciliğimizin yakınlarında, dışarıda yaşayan-evsiz vatandaşlarımıza kahvaltılık dağıttık.
"İnsanlar içinde, insanlardan bir insan ol!" Hz. Ali (r.a.) Eyüp Sultan'da, Beyoğlu'nda ve İstanbul İl Temsilciliğimizin yakınlarında, dışarıda yaşayan-evsiz vatandaşlarımıza kahvaltılık dağıttık. İnsanımıza kavuşmak için, Biz Varız...
![img](/Uploads/9acf90a2-dd24-4400-b65b-02fcfeecf53a.jpeg)
Bugün Sincan'dan bize ulaşan ihtiyaç sahibi ailemizin çocuklarının kırtasiye ihtiyaçlarını karşıladık.
Bugün Sincan'dan bize ulaşan ihtiyaç sahibi ailemizin çocuklarının kırtasiye ihtiyaçlarını karşıladık. Allah, hiçbir anne babayı evlâdına karşı mahcup etmesin. Öğrenci kardeşlerimizin yüzü gülsün ve eğitimleri aksamasın diye, Biz Varız...
![img](/Uploads/adb95487-dd21-4248-8a38-ff9b6528d262.jpg)
Çubuk Milli Eğitim Müdürlüğü gözetimi ve bilgisi dâhilinde, gönüllülerimiz ile birlikte, Melikşah İlkokulu'nda, gül yüzlü öğrencilerimizle oyunlar oynadık ve eğlenceli faaliyetler gerçekleştirdik.
Çubuk Milli Eğitim Müdürlüğü gözetimi ve bilgisi dâhilinde, gönüllülerimiz ile birlikte, Melikşah İlkokulu'nda, gül yüzlü öğrencilerimizle oyunlar oynadık ve eğlenceli faaliyetler gerçekleştirdik.