![img](/Uploads/d731e5b7-2346-43a4-9f8d-7130c40d97f2.jpg)
Cumhuriyetimiz 100 YAŞINDA!
Cumhuriyetimiz 100 YAŞINDA!
29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız münasebetiyle, Cebeci yemek dağıtım noktamızın olduğu sokak ve caddede bulunan esnafımıza Ayyıldızımızı dağıttık ve komşularımızın bayramlarını kutladık.
Türk'ün bayrağı ilelebet dalgalansın ve Türk Yurdu şen olsun diye, Biz Varız...
Benzer Faaliyetler
![img](/Uploads/39f6a87d-51de-40e2-8483-009f1e40ae83.jpeg)
Çocuklarla resim çizmece...
Çocuklarla resim çizmece... Çadırkentlerde hayat devam ediyor.
![img](/Uploads/b75e2873-1b37-40e3-86e4-10ac93789d9f.jpg)
Aşevimizde bugünkü yemeğimizi, Ahmet Oğuz hayrına dağıttık.
Aşevimizde bugünkü yemeğimizi, Ahmet Oğuz hayrına dağıttık.
![img](/Uploads/2c9fee51-31f2-439e-a972-7a84d086bd89.jpeg)
Ramazan Paylaşmaktır! "Olmak istiyorsan dünyada mesut; Hakk'a, halka yarayacak bir iş tut." Âşık Veysel
Ramazan Paylaşmaktır! "Olmak istiyorsan dünyada mesut; Hakk'a, halka yarayacak bir iş tut." Âşık Veysel Ramazan sofralarının bereketi, yoksulları, kimsesiz sofraları ve ihtiyaç sahiplerini gözetmekle olur! Hayırsever bağışçılarımızın destekleriyle hazırlamış olduğumuz Ramazan kolilerini, tespit ettiğimiz ailelerimize dağıtmaya devam ediyoruz. Bir kardeş selâmıyla destek olan herkese teşekkür ederiz. Türk Yurdu’nda kimse kendini kimsesiz hissetmesin diye, Biz Varız...