![img](/Uploads/dd953c32-0b74-4464-84ad-b5809075861f.jpg)
Dün, Cebeci Dağıtım Noktamız'da yemek dağıtımından sonra gül yüzlü çocuklarımıza; kitap, kalem, defter, boyama kalemleri ve resim defteri hediyelerini teslim ettik.
Dün, Cebeci Dağıtım Noktamız'da yemek dağıtımından sonra gül yüzlü çocuklarımıza; kitap, kalem, defter, boyama kalemleri ve resim defteri hediyelerini teslim ettik.
Çocuklar hep gülsün diye, Biz Varız...
Benzer Faaliyetler
![img](/Uploads/b0503846-fa48-40bf-863a-9fc31bf61133.jpg)
Tek başına yaşayan ve 13 yıldır diyaliz tedavisi gören teyzemize gıda kolimizi teslim ettik.
Tek başına yaşayan ve 13 yıldır diyaliz tedavisi gören teyzemize gıda kolimizi teslim ettik. Türk Yurdu’nda kimse kendini kimsesiz hissetmesin diye, Biz Varız…
![img](/Uploads/653f555e-fb86-4827-8dcc-45560c5fc36e.jpeg)
Ramazan Paylaşmaktır! "Olmak istiyorsan dünyada mesut; Hakk'a, halka yarayacak bir iş tut." Âşık Veysel
Ramazan Paylaşmaktır! "Olmak istiyorsan dünyada mesut; Hakk'a, halka yarayacak bir iş tut." Âşık Veysel Ramazan sofralarının bereketi, yoksulları, kimsesiz sofraları ve ihtiyaç sahiplerini gözetmekle olur! Hayırsever bağışçılarımızın destekleriyle hazırlamış olduğumuz Ramazan kolilerini, tespit ettiğimiz ailelerimize dağıtmaya devam ediyoruz. Bir kardeş selâmıyla destek olan herkese teşekkür ederiz. Türk Yurdu’nda kimse kendini kimsesiz hissetmesin diye, Biz Varız...
![img](/Uploads/b3a6b65a-c948-48ec-b002-a29db2de9355.jpg)
Türk'ün türkü çığırması için, Biz Varız...
Genç gönüllülerimizin istekleri doğrultusunda genel merkezimizde bağlama eğitimine devam ediyoruz. Türk'ün türkü çığırması için, Biz Varız...