![img](/Uploads/5c15d2c0-cf18-4122-b748-b74f1d770a35.jpg)
Erzincan Valisi Sn. Mehmet MAKAS aşevimizi ziyaret etti.
Erzincan Valisi ve aynı zamanda deprem bölgesinde Hatay Beslenmeden Sorumlu Koordinasyon Valimiz olarak görev yapan Sn. Mehmet MAKAS aşevimizi ziyaret etti.
Benzer Faaliyetler
Depremzede kardeşlerine Amerika'dan, Nef Vakfı ve Derneğimiz aracılığıyla kavuşan, güzel kalpli Türk kızımız, Hilâl'imiz...
Var olsun. Hem kendisi hem arkadaşları, emekleri ve fedakârlıkları ile yüreğimize ferahlık verdi. Yolları ve bahtları açık olsun.
![img](/Uploads/13c1a814-1d65-4490-9164-53cbc82cb4f0.jpg)
Eyüp Sultan'da, Fatih’te ve İstanbul İl Temsilciliğimizin yakınlarında, dışarıda yaşayan-evsiz vatandaşlarımıza kahvaltılık dağıttık.
"İnsanlar içinde, insanlardan bir insan ol!" Hz. Ali (r.a.) Eyüp Sultan'da, Fatih’te ve İstanbul İl Temsilciliğimizin yakınlarında, dışarıda yaşayan-evsiz vatandaşlarımıza kahvaltılık dağıttık. İnsanımıza kavuşmak için, Biz Varız...
![img](/Uploads/1336ff68-0e81-4c81-afe8-94875c5dc28d.jpeg)
-İstanbul- Ramazan Paylaşmaktır! "Olmak istiyorsan dünyada mesut; Hakk'a, halka yarayacak bir iş tut." Âşık Veysel
-İstanbul- Ramazan Paylaşmaktır! "Olmak istiyorsan dünyada mesut; Hakk'a, halka yarayacak bir iş tut." Âşık Veysel Ramazan sofralarının bereketi, yoksulları, kimsesiz sofraları ve ihtiyaç sahiplerini gözetmekle olur! Hayırsever bağışçılarımızın destekleriyle hazırlamış olduğumuz Ramazan kolilerini, tespit ettiğimiz ailelerimize dağıtmaya devam ediyoruz. Bir kardeş selâmıyla destek olan herkese teşekkür ederiz. Türk Yurdu’nda kimse kendini kimsesiz hissetmesin diye, Biz Varız...