![img](/Uploads/611baff5-3b91-4cff-ba47-e3acedd6d264.jpeg)
Eyüp Sultan'da, Beyoğlu'nda ve İstanbul İl Temsilciliğimizin yakınlarında, dışarıda yaşayan-evsiz vatandaşlarımıza kahvaltılık dağıttık.
"İnsanlar içinde, insanlardan bir insan ol!"
Hz. Ali (r.a.)
Eyüp Sultan'da, Beyoğlu'nda ve İstanbul İl Temsilciliğimizin yakınlarında, dışarıda yaşayan-evsiz vatandaşlarımıza kahvaltılık dağıttık.
İnsanımıza kavuşmak için, Biz Varız...
Benzer Faaliyetler
![img](/Uploads/388c4d87-85d0-4123-b351-bf1bbd1d85db.jpeg)
Bize ulaşan dostlarımız sayesinde haberdar olduğumuz iki depremzede ailemizin hanelerini ziyaret ettik ve ihtiyaçları olan tüm ev eşyalarını kendilerine teslim ettik.
Bize ulaşan dostlarımız sayesinde haberdar olduğumuz iki depremzede ailemizin hanelerini ziyaret ettik ve ihtiyaçları olan tüm ev eşyalarını kendilerine teslim ettik.
![img](/Uploads/e0f4890e-1f68-4a10-95ce-c87fb8f31692.jpeg)
Ankara'da ihtiyaç sahibi bir vatandaşımızın çamaşır makinesi eksiğini temin ettik.
Ankara'da ihtiyaç sahibi bir vatandaşımızın çamaşır makinesi eksiğini temin ettik. Türk Yurdu'nda kimse kendini kimsesiz hissetmesin diye, Biz Varız...
![img](/Uploads/09cdbebd-f6d9-4e8c-9df5-0490ab4c3a53.jpeg)
-Manisa- Ramazan Paylaşmaktır! "Olmak istiyorsan dünyada mesut; Hakk'a, halka yarayacak bir iş tut." Âşık Veysel
-Manisa- Ramazan Paylaşmaktır! "Olmak istiyorsan dünyada mesut; Hakk'a, halka yarayacak bir iş tut." Âşık Veysel Ramazan sofralarının bereketi, yoksulları, kimsesiz sofraları ve ihtiyaç sahiplerini gözetmekle olur! Hayırsever bağışçılarımızın destekleriyle hazırlamış olduğumuz Ramazan kolilerini, tespit ettiğimiz ailelerimize dağıtmaya devam ediyoruz. Bir kardeş selâmıyla destek olan herkese teşekkür ederiz. Türk Yurdu’nda kimse kendini kimsesiz hissetmesin diye, Biz Varız...