![img](/Uploads/fbbe66cc-1f12-44f3-8b89-a2b6d51fcea3.jpeg)
Genç gönüllülerimizin istekleri doğrultusunda genel merkezimizde bağlama eğitimine başladık. İlki bu hafta başlayan eğitimimizi her Pazartesi devam ettireceğiz.
Genç gönüllülerimizin istekleri doğrultusunda genel merkezimizde bağlama eğitimine başladık. İlki bu hafta başlayan eğitimimizi her Pazartesi devam ettireceğiz.
Türk'ün türkü çığırması için, Biz Varız...
Benzer Faaliyetler
![img](/Uploads/fbbe66cc-1f12-44f3-8b89-a2b6d51fcea3.jpeg)
Genç gönüllülerimizin istekleri doğrultusunda genel merkezimizde bağlama eğitimine başladık. İlki bu hafta başlayan eğitimimizi her Pazartesi devam ettireceğiz.
Genç gönüllülerimizin istekleri doğrultusunda genel merkezimizde bağlama eğitimine başladık. İlki bu hafta başlayan eğitimimizi her Pazartesi devam ettireceğiz. Türk'ün türkü çığırması için, Biz Varız...
![img](/Uploads/8260dccc-f53b-4584-9f0a-5459eb4628d2.jpg)
Güneş panellerimiz kuruluyor...
Güneş panellerimiz kuruluyor... Bölgedeki vatandaşlarımızın ihtiyacını ve gece aydınlatma enerjimizi de karşılayacak olan enerji panellerimizi Hatay Vali Göbeği meydanına kurmaya başladık.
![img](/Uploads/f0b7efbf-0357-4428-83d5-0cde23a931b1.jpg)
Tokat'lı gönül dostlarımızın yolladıkları 1 ton kavurma, Hatay'daki aşevimize ulaştı.
Tokat'lı gönül dostlarımızın yolladıkları 1 ton kavurma, Hatay'daki aşevimize ulaştı.