![img](/Uploads/ee637ee9-b383-4c5e-8e19-75664fd2e3eb.jpg)
Gençlerimiz, Huzur ve Yaşlı Bakımevi'nde büyüklerimizi ziyaret ettiler.
Gençlerimiz, Huzur ve Yaşlı Bakımevi'nde büyüklerimizi ziyaret ettiler.
Kültür ve bilgi birikimimizi nesilden nesile aktarmaya vesile olan, toplumun hafızası kıymetli büyüklerimizin ellerinden öperek hayır dualarını, nasihatlerini aldık ve hasbihâl ettik. Sağlık, afiyet diledik.
Benzer Faaliyetler
![img](/Uploads/58cfcc5a-7c8d-4ae8-a593-b45de570bc00.jpeg)
Su yüklü ilk tırımız Hatay'a kavuştu ve vatandaşlarımıza sularımızı dağıttık; çok şükür. Destek olan herkese teşekkürler.
Su yüklü ilk tırımız Hatay'a kavuştu ve vatandaşlarımıza sularımızı dağıttık; çok şükür. Destek olan herkese teşekkürler. Bölgede su ihtiyacı sürekli olarak devam ediyor; biz de sürekli su takviyesi yapacağız. Su gibi Aziz olun inşallah...
![img](/Uploads/b02c32dd-11d9-43c8-8a0d-0d0b5066b2b5.jpg)
Eyüp Sultan'da, Beyoğlu'nda ve İstanbul İl Temsilciliğimizin yakınlarında, dışarıda yaşayan-evsiz vatandaşlarımıza kahvaltılık dağıttık.
"İnsanlar içinde, insanlardan bir insan ol!" Hz. Ali (r.a.) Eyüp Sultan'da, Beyoğlu'nda ve İstanbul İl Temsilciliğimizin yakınlarında, dışarıda yaşayan-evsiz vatandaşlarımıza kahvaltılık dağıttık. İnsanımıza kavuşmak için, Biz Varız...
![img](/Uploads/47df64ba-e87f-4eb6-832d-afd53b05bc9a.jpeg)
Gül yüzlü çocuklarımız ile ebru sanatı denemeleri yaptık...
Gül yüzlü çocuklarımız ile ebru sanatı denemeleri yaptık. ☺️