![img](/Uploads/1b765e43-5b69-4c57-b466-f5b52d0e08b8.jpg)
Hatay ilinin Antakya ilçesindeki Vali Muammer Ürgen Parkı'nın ortasında ilk günden beridir çalışmaya devam ediyoruz.
Hatay ilinin Antakya ilçesindeki Vali Muammer Ürgen Parkı'nın ortasında ilk günden beridir çalışmaya devam ediyoruz. Öncelikli hizmetimizi arama kurtarma ekiplerine ve çocuklara veriyor, al bayrağımız altında devletimize ve milletimize hizmet etmekten gurur duyuyoruz.
Benzer Faaliyetler
![img](/Uploads/1993e019-7bc9-4e26-900c-1e188ad5c08b.jpeg)
Gül yüzlü çocuklarımız hep gülsün diye. Biz Varız...
Hatay konteyner kentlerimizde gönüllerimiz ile birlikte pet şişeleri geri dönüştürürerek yaptığımız saksılara gül yüzlü çocuklarımızla sebze tohumları ektik. Akabinde etkinliğe katılan çocuklarımıza boyama kitapları dağıttık.
![img](/Uploads/f35c3418-dcc5-4aa0-9da0-e8da77b0fd88.jpg)
Derneğimizden yardım talebinde bulunan ihtiyaç sahibi Türkmen ailemize; baza, yatak, başlık, fırın, televizyon, halı ve hediye kartı yardımında bulunduk. 8 aylık bebeğimiz için kıyafet, bez ve mama temin ettik.
Derneğimizden yardım talebinde bulunan ihtiyaç sahibi Türkmen ailemize; baza, yatak, başlık, fırın, televizyon, halı ve hediye kartı yardımında bulunduk. 8 aylık bebeğimiz için kıyafet, bez ve mama temin ettik. Türk Yurdu’nda kimse kendini kimsesiz hissetmesin diye, Biz Varız…
![img](/Uploads/86929f64-d414-44d3-9cae-644851ee97f7.jpeg)
Hatay'da insanımıza kavuşmaya devam ediyoruz. Çadırkentlerde insanlar bizi bekliyor!
Hatay'da insanımıza kavuşmaya devam ediyoruz. Çadırkentlerde insanlar bizi bekliyor!