“Anne, doğum günümde pasta alacak mısınız?” diye ailesinden ricada bulunan Aslı kardeşimizin doğum gününü, aşevimizde hazırlamış olduğumuz pastayla kutladık.
“Anne, doğum günümde pasta alacak mısınız?” diye ailesinden ricada bulunan Aslı kardeşimizin doğum gününü, aşevimizde hazırlamış olduğumuz pastayla kutladık.
Sürpriz doğum günü kutlamamızda, Gül Yüzlü Aslı’mızın yüzünü güldürebilmek için bisiklet, ablasına da saç düzleştirici ve fön makinesi alarak hediye ettik.
Ailemizin, eksik olan elektrik süpürgesi, halı, fırın ocak ve giyim kartı ihtiyaçlarını karşıladık.
Yatağa bağımlı olarak hayatını sürdüren babalarının, medikal ihtiyaç malzemeleri eksiklerini giderdik.
Türk Yurdu'nda, gül yüzlü çocuklarımızın yüzü hep gülsün diye, Biz Varız…
Benzer Faaliyetler
2023 Ramazan ayı faaliyetlerimiz...
Ankara, Hatay ve Kahramanmaraş aşevlerimizde sizlerin destek ve duaları ile on binlerce insanımıza kavuştuk.