![img](/Uploads/72f89158-e259-4826-9b50-bb4184b23e01.jpeg)
Hayat devam ediyor, zaman akıyor. Herkesin kendi gündemleri var. Ancak deprem bölgesinde de hâlâ insanlarımız var.
Hayat devam ediyor, zaman akıyor. Herkesin kendi gündemleri var. Ancak deprem bölgesinde de hâlâ insanlarımız var. Evleri yapılıp sıcak yuvalarına kavuşuncaya kadar, başta devletimiz ve STK'larımız olmak üzere hepimize emanet.
İnsanımıza kavuşmak için, Biz Varız...
Benzer Faaliyetler
![img](/Uploads/6f82e554-e3f2-4801-9599-d56d75cc770b.jpeg)
Gelen talep doğrultusunda, yeni dağıtıma başladığımız çadırkentteyiz.
Gelen talep doğrultusunda, yeni dağıtıma başladığımız çadırkentteyiz.
![img](/Uploads/9dabb71e-8822-4335-b093-a9f44209b7f9.jpeg)
Güzel ve iyi insanlar yüzü suyu hürmetine dönüyor bu dünya!
Güzel ve iyi insanlar yüzü suyu hürmetine dönüyor bu dünya! Bir hayırsever bağışçımızın aşevimiz için bağışladığı 2 ton patates, 3 kasa limon ve 9 kasa domatesi, Nevşehir’den alıp aşevimize getirdik. Bütün gayretimiz "insan" için! İnsanımıza kavuşmak için, Biz Varız...
![img](/Uploads/3fda62d7-8add-469b-8c66-9624d435b3c9.jpeg)
Hatay aşevimize gönderilen iki ton kavunu konteyner kentlerdeki depremzede vatandaşlarımıza dağıttık.
Güzel ve iyi insanlar yüzü suyu hürmetine dönüyor bu dünya! Hatay aşevimize gönderilen iki ton kavunu konteyner kentlerdeki depremzede vatandaşlarımıza dağıttık.